poster

Lhář, lhář

 • USA

  Liar Liar

 • Slovensko

  Klamár, klamár

 • Velká Británie

  Liar Liar

Komedie / Drama / Fantasy

USA, 1997, 83 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Deimos
  ***

  TV/// Obsazení 5/10 Děj 8/10 Hudba 5/10 Efekty 4/10/// +Jim Carrey, příběh, pohodová komedie -ten se hledá těžko/// Film, který neoslní ani hereckým obsazením, ani hudbou či dokonce technickým zpracováním. Přesto se jedná o pěknou, rodinnou komedii, které kraluje Jim Carrey a k tomu mu dopomáhá pěkný námět a scénář, ušitý jemu přímo na míru. I dnes jsem se zasmál a obstojně pobavil a proto hodnotím film zaslouženými 3*/// Celkem 60%///(20.9.2006)

 • Spiker01
  ****

  Přiznám se, že jsem Jima Carreyho vždycky měl rád a jeho filmy vyhledával. Tento kousek mi však dlouho unikal. Znal jsem ho spíše jako komediálního herce, ale on zvládne i vážné role. Jeho všestranost obdivuji. Liar, liar sice není ten případ, na druhou stranu se jedná o asi nejvíc střeštěný film, co jsem od něj viděl. Občas to už sice přehání a v některých scénách zachází až do absurdna, vesměs jsem se ale nahlas smál. Samozřejmě ne každému to sedne, ale když se nad tím člověk povznese, čeká ho hora zábavy a vtipných grimas, které má Carrey v malíku...80%(1.12.2014)

 • Sokkk_y
  *

  Neukamenujte mě, ale já prostě Jima Carreyho nesnáším! Nechápu, proč do takovéhle role obsadí tohoto psychicky labilního herce, jehož ksichty mě spíše děsí, než aby mě rozesmály. Ne, prostě Jime, ty nejsi pro mě herec do filmů, ale herec možná tak do pojízdného cirkusu! A ještě k tomu ten otřesný scénář....no prostě, NE!(19.9.2006)

 • Politik
  ****

  Výborná sranda, co se týká mého názoru na "bláznivé americké komedie" tak na ty se opravdu nerad dívám viz. seriál Přátelé z toho se mi chce zvracet. Ale Jim Carrey je jiný, je to jednička a v tomto filmu má možnost se maximálně předvést, já se u toho válel smíchy, TV Prima to sice dává ted dvakrát po sobě, ale i tak se na to znova podívám. Prostě na uvolnění a pobavení špičkový snímek a nemůžu ho hodnotit slaběji než 4 hvězdičkami.(4.1.2009)

 • Morien
  ***

  Obvykle se říká, že něco stojí a padá s něčím. Zde se mi chce až říct, že tento film spíš jenom padá s Jimem Carreym. Některé hlášky byly opravdu dobré, tedy ode mě ohodnocené záchvatem smíchu, ale ty přehrávací pasaže... ty přehrávací pasáže. Rodinné momenty cynický divák jako já využije k tomu, aby si odskočil na záchod, ale ego hlavního představitele trčící z obrazovky už nejde tak snadno ignorovat. Ale stejně musím říct, že jsem se prostě bavila. -"Paní učitelka ale říkala, že krása je uvnitř." -"To se jen tak mezi lidmi říká..."(5.4.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace