Nastala chyba při přehrávání videa.
 • mzss1
  ****

  (71%) VENOM coby další součást marveláckých filmů ? Trailer mě extra nezaujal a tak jsem do kina nakonec nezašel. V pohodlí domova jsem si jej později pustil a ve výsledku jsem byl příjemně překvapen. Bylo to o dost lepší, než jsem očekával. Sice se nejednalo, o bůh ví jakou pecku, ale i tak. Nejsilnější na tom snímku byl jednoznačně hlavní herec Tom Hardy. Nezahrál klasického drsňáka, ale sympatického hrdinu a dobráka. Našlo se tu i pár odlehčených scén. Akční kousky jsou výborně a přehledně natočeny. Sice je zde vidět až moc přehnaná digitálnost, ale to mi na zážitku moc neubralo. Mezi zápory ale patří dost nesympatická žena, která v rámci hlavního hrdiny figurovala jako jeho láska. Nevím, mě dost připomněla jednu mou nepříjemnou kolegyni Ivetu xDDD Ale to je dost subjektivní. Dále, cca 3/3 mi už přišla dost odfláklá. Ale tak jako tak jsem relativně se snímkem spokojen. Tak jako tak je to nadprůměr. Pár dobrých nápadů to má, takže ty slabší, ale zasloužení 4* nakonec dávám s čistým svědomím.(11.12.2018)

 • SNCIS
  **

  "Skočíme? Posero!" Od začátku nic moc. První hoďka filmu je utahaná, ale ženám se bude líbit. Proč? Protože je to romantika. Jako celek to působí nedodělaně. "Řekl jsi, že jsem parazit?" Dialogy pubertální a scénář jakoby se psal za pochodu. Závěrečná animovaná bitka pak doslova stojí za ho*no. Podtitulková Scéna 1: Nic neříkající sekvence s Harrelson. Podtitulková Scéna 2: Navnadění na film Spider-Man: Paralelní světy. Po dokoukání jsem měl jasno. Venom je zkrátka dětská verze Deadpoola. - 40%. P.S: Byl to průser, ale Hardy si 2 hvězdy zaslouží.(8.10.2018)

 • Malarkey
  ****

  Za všechno, co je na filmu dobré, může vlastně Tom Hardy. Bez něj by tahle Marvelovka zapadla v propadlišti dějin a už by si na ní nikdy nikdo nevzpomněl. Takhle je to ale důstojné představení nové postavy marvelského univerza, které ale brutálně tratí na neuvěřitelně naivním scénáři. Když už jsem přijal fakt, že Venom je vlastně vzdálený bratranec Goa'uldů z Hvězdné brány, tak jsem měl problém přijmout onu obrovskou jednoduchost ve scénáři, kterak se životem unavený a zklamaný Tom Hardy setká s kámošem Venomem. I Riz Ahmed není úplně důstojným protivníkem pro Venoma, jako spíš snadnou vstupenkou do našeho světa, kde se mu kupodivu zalíbilo. Ono být šílený vědec je docela vděčné téma, které se jen tak nezají. Zajíst by se mohly spíš ty klasické motivy, kterých je Marvel už plný. Ještě to štěstí, že ve Venomovi je síla právě kvůli Tomovi Hardymu, což vlastně pochopil i samotný Venom. A i proto se budu mít alespoň důvod těšit na další díl.(8.10.2018)

 • InJo
  ***

  Čekal jsem těžký průser, dostal ucházející jednohubku. Fajn Hardy (jeho casting byl jednoznačná výhra), bezva Venom (hlavně jeho černohumorné hlášky), sympaticky rychlé tempo a celkově velmi solidní komiksové řemeslo. Akce sice není bůhvíjak nápaditá či jinak výjimečná, ale rozhodně je dostatečně intenzivní. Zklamáním však je finální bitka, která je ryzím nepřehledným digifestem (pokud se v té matlanici někdo dokázal orientovat, závidím mu jeho super zrak). Velmi slabá je také postava Michelle Williams (nedokážu si moc představit, že by si tenhle nezáživný charakter mohl někdo oblíbit) a celkem dost mi chyběla i ta explicitní brutalita, která by se sem kvůli zjevným hororovým prvkům nepochybně hodila (a především by filmu dodala pořádné koule, jaké měl například Logan). 60 %(14.10.2018)

 • boshke
  *****

  Mnou dlouho dobu očekávaný film (i když nejsem žena, tak Hardyho prostě žeru), snad od momentu oznámení, a ač bych asi neřekl, že jsem dostal to, co jsem očekával, tak jsem z kina odcházel moc spokojen. Asi všichni očekávali od Venoma víc temný příběh, ne v podstatě rodinné vyprávění o dvou outsiderech, kteří se tak dlouho hledali, až se našli, ale v mých očích to fungovalo dost dobře. Dialogy Eddieho a Venoma nemají chybu, akce dobrá, tak mne ani moc netrápila určitá jednoduchost scénáře. Těšme se na dvojku s vy-víte-kým... 90%(6.1.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace