poster

Avengers: Infinity War

 • USA

  Avengers: Infinity War

 • USA

  Avengers: Infinity War - Part I

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Avengers: Nekonečná vojna

 • Kanada

  Avengers: Infinity War

 • Nový Zéland

  Avengers: Infinity War

 • Austrálie

  Avengers: Infinity War

 • Velká Británie

  Avengers: Infinity War

Akční / Dobrodružný / Fantasy / Sci-Fi

USA, 2018, 149 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jamal
  ****

  Když už si myslíte že MARVEL nemůže ničím zaujmout a překvapit (mile) a čekáte jen další díl mistrovských kousků se spousty efekty a smysluplných dialogů proložených velice vhodným a chytlavým humorem, tak přijde total ujetej Thor v Ragnaroku a úplně mě odrovná. Pak už si říkáte, s MARVELEM jsem si prožil za ty léta opravdu prožil vše a pokud se jedná o AVANGERS bude to hlavně o efektech, kdy uvidíte spousta oblíbených postaviček a užijete si opět dokonalou filmovou práci. No a co se nestane, MARVEL mě zase převezl a totálně odrovnal. Asi většina filmových fanoušků bude souhlasit, ale vše prostě krásně sedí a zapadá, smekám. Teď už poučen, si říkám, překvapí mě i do třetice? Kéž by! A jak už tady padlo MARVEL je fenomén, stejně jako PIXAR, takže jen tak dále.(27.7.2018)

 • Wacoslav1
  ***

  Hmm musel jsem ten zázrak a údajný vrchol studia Marvel taky vidět na vlastní oči a po pravdě je to to nejlepší co Marvel produkuje? ano je. Je to něco co bych potřeboval ještě někdy vidět? ne není. Nicméně na rozdíl od většiny Marvel sólovek je tenhle digitální akční mišmaš kde je superhrdinů jak sraček ještě přijatelný.55%(23.5.2018)

 • liskam
  *****

  První opravdu uvěřitelný záporák který se s ničím nesere. Po tomhle snímku bude opravdu těžké diváka něčím překvapit nebo ohromit. Jediné, co mě opravdu mrzí je, že by se měl film jmenovat spíše "Několik prvních bitev" nebo "Honba za kameny nekonečna" než "Nekonečná válka". Protože té čistokrevné války jsme si opravdu moc neužili. Na druhou stranu, Thanos tady nemá potřebu aspirovat na dobyvatele všech světů ve vesmíru, jemu jde hlavně o to, aby měl čas jednoduše lusknout prsty. Takže, z mého pohledu je název mírně zavádějící... Přesto s klidným svědomím pálím za 5* ...A samozřejmě je druhá projekce nezbytností. Poprvé jsem zkusil 3D což mi přišlo takové nijaké. Takže to na podruhé titulky jistí.(25.4.2018)

 • whack
  ****

  Strácal som sa, vo svete superhrdinov sa neorientujem, bez hanby hovorím, že zo všetkých tých postavičiek som poznal akurát tak Thora, Hulka a Spidermana. Čo ma však milo prekvapilo na filme takéhoto rázu, je celkom seriózna zápletka okolo témy premnoženia a absencia tradičného pseudodrsňáctva. Thanosovi bojovníci síce boli od začiatku vykreslení ako netvory, aby diváci vedeli, kto je tu ten zlý. Fail. Jeho slová nikto nediskutoval a naši avengeri vyhlasujú, že bojujú za „záchranu vesmíru“, neberú v úvahu fakt, že zachrániť druhy, ktoré spôsobujú zničenie vlastných planét, nie je záchranou vesmíru, ale jeho zničenie. Záver bol však nečakaný a na takéto filmy neobvyklý. Ok.(5.9.2018)

 • H34D
  ****

  Asi není třeba zmiňovat, že jde o nejmegalomanštější a nejakčnější Marvelovku, možná komiksový film vůbec. Nedokážu si moc představit, že by dnešního diváka takový film nebavil, nebo zklamal, je to docela nářez, ale jednu věc chci rozebrat. Zdá se mi, že dříve pramenilo kouzlo komiksových filmů z toho, že do reálného světa byla zasazena nereálná postava a my mohli sledovat, jak velké věci dokáže v našem známém světě dělat. Třetí Avengers již prezentují svět, jehož zákonům vůbec nerozumím. Když se střetne hrdina A a hrdina B, nejsem schopen odhadnout nejen, kdo vyhraje, ale vůbec, kdo jak může bojovat. Každý má schopnosti, které jsou natolik variabilní, nebo spíše nejasné, že nikdy nevím, jestli po jedné ráně padne mrtev, anebo přemůže celý vesmír. Ovládání prostoru, času, nanooblek, kladivo, teserakt, prsteny - z toho všeho jsou jen abstraktní pojmy, které mohu jen nečinně konzumovat, aniž bych měl šanci sám něco vymyslet. 8/10(6.5.2018)

 • - Ve filmu je viditelných 695 smrtí. (poumen)

 • - Za pouhých 17 dní v kinech dokázal film vydělat celosvětově více peněz, než všechny předchozí snímky z Marvel Cinematic Universe. S částkou 1,6 miliardy amerických dolarů se tak po necelých 3 týdnech zařadil nad oba předchozí díly Avengers, které vynesly 1,5 a 1,4 miliardy dolarů. (Tashi)

 • - Josh Brolin chtěl hrát CGI postavu díky tomu, že na něj udělalo dojem video s Benedictem Cumberbatchem, jak se plazí po zemi, když hrál draka Šmaka v Hobitovi, díky tomu si chtěl Brolin něco podobného vyzkoušet. (tyzmrde)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace