• bourec
  *****

  Tak tady se v hodnocení moc neshodnem.Naprosto trefná,jednoduchostí postav našláplá,a v některejch scénách fakt rozsekávající záležitost.Jo,tady se příznivci suše zmrdanýho anglickýho humoru nenajdou.Ač nejsem úplnej příznivec Okresního přeboru,i když i tam bylo fakt dost brutálních hlášek a scének,tak tohle spíš zařadim po bok trpaslíka,což byl mega brutál nářez.tak uvidíme dál,Livingmrde.100%.(9.1.2019)

 • silak_xup

  Zatím nejzábavnější seriál z ČT, který se s ničím nesere a vychází z reality. Někdo tu psal že je to pro retardované od retardovaných nebo tak něco, jsem strašně rád že jsem retard a primitiv a tahle krásná primitivní zábava mě maximálně baví. Seriál pro ty, co nepotřebují mít před zapnutím TV vystudovaných 15 vysokých škol se zaměřením na jadernou fyziku a Matfyz jako bonus, pro to, aby se pobavili nad jednoduchostí nás duševně slabých.(21.1.2019)

 • barrahir
  *****

  Že má Prušinovský obří talent je jasný už pár let, ale tohle je opravdu špička a po polovině dílů určitě na úrovní Okresního přeboru. Most asipiruje na nejlepší porevoluční seriál, i když pravda, konkurence není kdovíjaká, snad jedině Pustina, ale to je trochu jinej žánr. Samozřejmě se skvělým scénářem Petra Kolečka a nesmím zapomenout na skvěle vybranou hudbu, což v našich podmínkách nemá obdoby.(2.2.2019)

 • Kothy
  *****

  Poměrně zajímavý počin české televize. Docela to vybočuje z řady běžných seriálů. Představuje nám to vybranou společnost Mostu, která má město reprezentovat. O Humor ani vtipné situace není nouze. Seriál je dost sprostý, ale paradoxně díky fiktivnímu projektu Snědá tíseň nepůsobí ani moc rasisticky. Hlavní postavy se musí vypořádat se všedními i nevšedními situacemi v jejich životě. Například s přijetím přeoperovaného bráchy do rodiny se s vztahem s cikánkou. Některé situace působí fakt bizarně. Třeba úvod s Poštou pro tebe je skvělý. "Chánov není Jeruzalém." :D(21.1.2019)

 • Eleanor05
  ***

  V rovině buranské komedie je to občas i vtipné a odvíjí se tam nějaký příběh, nejsou to jen sitcom scénky, což je třeba při bídě současného českého filmu ocenit. K tomu má Most! zajímavé, nesourodé a vesměs sympatické postavy, navíc slušně zahrané. Vysmívání se české malosti asi nikdy úplně neomrzí, zvlášť, když je tu pořád u větší části obyvatelstva přítomna, soudě podle výsledků voleb... ;-) Dobrá oddechovka na pondělní večer, zcela objektivně na 2,5*, ale za Money od Pink Floydů v posledním díle a za to, že v pondělí stejně vždycky skončím u tohohle seriálu, přihazuju půl hvězdičky.(21.1.2019)

 • - Seriál se natáčel v reálném prostředí, například v restauraci Severka, Chanově, na autodromu, v hotelu Cascade, nemocnici, knihovně, Centralu, v přesunutém kostele a na Zahražanech. Během 65 natáčecích dní si v něm zahrálo 821 komparzistů hlavně z Mostu a okolí. [Zdroj: Denik.cz] (Bioscop)

 • - Petr Kolečko se s městem Most seznámil přes svoji manželku, která z něj pochází. Do magické hospody Severka ho zavedl jeho tchán. (raininface)

 • - Herecké obsazení se drželo do poslední chvíle v co největší tajnosti. Prvním potvrzeným hercem se stal Martin Hofmann, kterého půlrok před první klapkou Mostu ve videorozhovoru pro iDnes.cz „propálil“ scénárista Petr Kolečko, když uvedl, že hlavní roli dostal herec, jenž v předchozím seriálu Trpaslík (od r. 2016) nad očekávání zazářil. Moderátorce již pak nedalo příliš práce vyslovit jméno Martina Hofmanna a Kolečko potvrdil. (Šéfik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace