poster

Johnny English znovu zasahuje

 • Velká Británie

  Johnny English Strikes Again

 • Velká Británie

  Johnny English 3

  (pracovní název)
 • Slovensko

  Johnny English znovu zasahuje

 • Austrálie

  Johnny English Strikes Again

 • Kanada

  Johnny English Strikes Again

 • Nový Zéland

  Johnny English Strikes Again

Akční / Dobrodružný / Komedie

Velká Británie / Francie / USA, 2018, 88 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • ZHODNOTITEL
  ***

  Oproti předchozím dílům tento film zpomalí tempo a tak nějak ubere i na vtipu. Některé momenty jsou už jen vykrádáním minulých námětů ať už z Johnnyho Englishe nebo Mr. Beana. Ani navrácená postava Boffa se tu nijak zvlášť neprojeví a vlastně je tu tak trochu navíc. Zvlášť, když se vždy v klíčových okamžicích z filmu vytratí. Johnny English 3 je bohužel už jen jakýmsi vývarem toho, co tato postava nabídla.(17.1.2019)

 • Zik2
  ***

  Může to být únavou žánru, českým dabingem, kterým nám kina vnucují (protože to asi spadlo do kolonky rodinný film) nebo tím, že už mi není dvanáct. Nicméně trojka se mi zdá výrazně slabší než první dva díly. Přestože tvůrci vybrali aktuální téma, výsledek je dost neoriginální. Pointy jsou silně předvídatelné (co se asi stane, když English přistupuje ke schodům v brnění, které předtím potřísnil olejem...), scénky opsané z předchozích dílů (záměna mobilu, která vede k promítání jiného videa než bylo zamýšleno), a co hůř, jeden vtip je vysloveně opsaný z Bláznivé střely (agent utíkající autoškolou). U některých scének se člověk zasměje, ale vyložená bomba je jenom jedna na konci s holou zadnicí Rowana Atkinsona - i když si člověk říká, jestli se tvůrci jeho zadnicí nesnaží zachránit slabší film. I z nostalgie dávám tři hvězdičky.(16.12.2018)

 • anatheman
  ***

  Lepší než dvojka. Na jedničku nemá. Každopádně několik zajímavých momentů se najde. Například "dancing" nebo virtuální realita. Dokonce tu zde máme ponorku. Ou jé... :-) Já vím, že nemá cenu rozebírat nějakou realističnost. Ale ten pohyb v brnění opravdu není tak pomalý. :-) Ve skutečnosti středověká plátová zbroj, která je pomalu lehčí než současná výstroj, je vysoce pohyblivá. Zvednout se s ní nepředstavuje nic náročného. Toť jen můj krátký hnidopišský exkurz. :-) Z nových postav mě zaujala Emma Thompson a její premiérka. Tvůrci převzali model z předchozího dílu, tj. vybrat herečku, která již hrála v Bondovi. A výběr Olgy Kurylenko nebyl vůbec špatný. Ale kdo ví? Možná se ještě někdy v budoucnu dočkáme Evy Green. :-) Líbila se mi určitá parodie na Skyfall. Na rozdíly mezi dneškem a minulostí je odkazováno v takřka každé druhé scéně. Vrcholem toho je exoskelet, který se bootuje přes disketu. :-) Snímku tedy uděluji silnější 3 hvězdičky. :-)(23.12.2018)

 • Frajer42
  ****

  Z mého odborného pohledu byl tento Johnny English jednoznačně nejlepší. Zcela se mi trefil do nálady. Hledáte-li naprosto nenáročnou komedii, u které můžete přepnout mozek do hibernace, tak tohle je správná volba. Maximálně jednoduchý a přímočarý humor, který je postupně hnán do větších a větších extrémů. Například závěrečné pobíhání v rytířské zbroji může kdekoho klidně i srát, protože tvůrci zde opravdu hodně upustili uzdu své fantazii. Celý snímek je vystaven na středu dvou rozdílných světů. Na jedné straně jsou super moderní technologie a na straně druhé nestárnoucí Rowan Atkinson a jeho old school přístup. K vidění je několik opravdu vynikajících momentů. Jednou bych se chtěl dopracovat k podobnému tanečnímu nadání.(16.2.2019)

 • T2
  ***

  Rozpočet $25miliónovTržby USA $4,285,545Tržby Celosvetovo $157,885,545▐ Johnny English opäť na správnej ceste, popravil sa a je to nakoniec z toho najlepší diel, pobavil, nenudil, a hlavne nezhnusil. Olga Kurylenko je stále kočka, tak to tam spestrí, rozžiari, hlavne pri tom uletenom anglickom ksychte ako je bezpochyby Rowan Atkinson. /60%/(30.12.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace