Green Means Go (S01E01) (epizoda)

Drama / Komedie

USA, 2018, 32 min

 • dendev
  ***

  Zatiaľ to vyzerá celkom dobre... Herci hrajú skvelo (a tiež som samozrejme veľmi rád zato, že hrá Carrey konečne v niečom, čo má úroveň), a mám pocit, že sa to s postupom času slušne rozbehne... Jediná vec, ktorú by som VYLOŽENE VYPUSTIL, bola scéna, v ktorej Sebastian NESKUTOČNE KLIŠOIDNE rozpráva Jeffovi o tom, že sú Mr. Pickles a Jeff dve rozdielne osoby. 65%(21.9.2018)

 • anura
  **

  Pro mne je to strašně slabé... Vyčpělý Michel Gondry nebo slabý scénárista? Všechna ta imaginace z předešlých filmů jakoby se zcela vytratila (v té míře) a Carreyho postava je tak prázdná... vůbec nevyužívá jeho skutečný herecký potenciál. Docela mne zajímá, o čem bude celý seriál, protože v podstatě jsou karty již rozehrané a není tam co objevovat.(16.9.2018)

 • maar
  *****

  Jo, tak tohle je pecka, super střih a napůl vyšinutej Džim s pohledem na pěst, lehce mu mrdá v palici, ale tj pochopitelný, víceméně je to trošku chudák, ale zároveň hroznej frajer. Jsem opravdu zvědavej, co další díly přinesou. První dva neměly chybu, malinko ujetý po všech směrech, ať už prcající koníci a frajer, co si ho nechá vydrandit u auta od žluťáka z ulice. Pokud to bude gradovat, což předpokládám, tak se můžeme těšit na jeden z nejzajímavějších seriálů za poslední roky, rozhodně to není slabý, blbý, ani o ničem a má to kua potenciál.(11.9.2018)

 • Kenoth
  ****

  Trailer na seriál jsem viděl již v roce 2018 a toužil jsem pilot zkouknout už delší dobu, jelikož pojmy melodrama a Jim Carrey v jedné větě nebývají moc časté. V první chvíli mi pilot připomněl mistrovský film "Věčný svit neposkvrněné mysli", kde rovněž Carrey hrál vážnější roli (až poté jsem se dozvěděl, že jedním z tvůrců seriálu je opravdu Michel Gondry). A měl jsem pravdu. "K smíchu" je opravdu těžce zařaditelný kousek. U některých scén, podobně jako sám pan Pickles (Carrey), člověk neví, zda plakat, smát se, nebo jen šokovaně zírat. Stejně podivně, jako snaha pana Picklese protlačit mezi děti epizodu svého seriálu s tématem umírání, působí seriál s Jimem Carreyem, který není prvořadovou komedií pro celou rodinu. Zkrátka zjevení. Postava pana Picklese je však přitrouble sympatická, naprosto uvěřitelná a skvěle zahraná, až si říkáte, jestli Carrey ten humor na povrchu a smutek v duši opravdu jen hraje, nebo v této roli hraje sám sebe...komika, kterému se přece nemůže stát nic špatného, protože je přece pořád veselý. O špatných věcech? O těch se přeci nemluví. Za mě palec nahoru. Rozhodně dám seriálu šanci, aby ukázal, co v něm dřímá a těším se na další extravagantní pokusy (hádám, že určitě přijdou) pana Picklese o dětskou osvětu a smíření se sama se sebou. Viděno s českým dabingem. Musím uznat, že nikdo jiný než Bohdan Tůma by obě stránky Picklesovy duše nedokázal tak realisticky nadabovat. Zato z dabingu jeho syna skřípu zuby. P.S.: Nejlepší scény - mrkev dopadá na zem, chlápci v koňském kostýmu, na prohlídce domu. :-D(11.2.2019)

 • ScarPoul
  ****

  Ono je to celkom príjemné. Aj plné režijných nápadov. Ale niečo mi k tomu chýba. Nejaké to kúzlo, to čaro. Niečo čo by som potreboval hltať a pozerať, pretože potrebujem cítiť taký ten wow feeling a každé políčko tohto diela mi to aj dáva... Neviem možno že sa to zmení. Ale na zabitie času dostačujúce.(11.9.2018)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace