poster

Spider-Man: Paralelní světy

 • USA

  Spider-Man: Into the Spider-Verse

 • Slovensko

  Spider-Man: Paralelné svety

 • Nový Zéland

  Spider-Man: Into the Spider-Verse

 • Velká Británie

  Spider-Man: Into the Spider-Verse

 • Austrálie

  Spider-Man: Into the Spider-Verse

 • Kanada

  Spider-Man: Into the Spider-Verse

Animovaný / Akční / Dobrodružný / Sci-Fi

USA, 2018, 117 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Šimpy
  ****

  Slušnějch 80 procent, nápady a vtipem nabušená jízda. Pár silných momentů, rozlučka s velkým Stanem a spousta pomrknutí na komiksáky...sice jsem byl jedinej, kdo se v kině smál tančícímu Spideymu (třetí Raimiho Spíďa) a asi taky jediný, kdo si všimnul v telefonních kontaktech Milesova otce jména Steve Ditko. A počkejte si na potitulkovku.(16.12.2018)

 • vyfuk
  ****

  Odcházel jsem z kina asi nejvíce unavený za posledních několik let. Film, který je tak propracovaně sofistikovaný, že vás z toho prostě bolí hlava. Animace, který vypadá jako kdyby se Andy Warhol dal na animované filmy, jako kdyby jste žili najednou v komiksu, pomalá skoro až zasekaná, ale tak, že to prostě skvěle funguje. Příběh ještě ke všemu originální s humorem i pointou, který někdy může sice přehánět své vlastní kvality, ale menší nedostatky obejdete. Protože se vlastně díváte na nadčasový film. Na něco, co tu vlastně ještě nebylo. A co víc, tak si to asi neuvědomí bohužel každý. Velmi silný zážitek a kandidát na animák roku, ne-li desetiletí. Tohle je prostě něco, co tu ještě nikdy nebylo.(19.1.2019)

 • ivan_drago
  *****

  ... Stránky komiksu jako by se vpily do filmového plátna, postavy skutečnější než všichni Iron Mani a Thorové dohromady... Neskutečné umělecké hodnoty... A asi nejlepší film za posledních hodně dlouho... Dejte tomu Oskary... Jděte na to znovu... Je to jako když poprvé otevřete obrázkovou knížku Toma a Jerryho, Asterixe a Obelixe, Rychlé Šípy, Sin City a Loba dohromady... The pictures are alive... Doslova....(1.1.2019)

 • Anderton
  ****

  Nebudem chodiť okolo horúcej kaše, proste najlepší Spiderman nového tisícročia...povedzme, že spoločne s Raimiho dvojkou. Tvorcovia si dokážu brať na paškál fenomén komiksových univerz a robiť si z neho srandu takým spôsobom, že z výsledku necítiť opovrhovanie žánrom, ale naopak veľkú lásku k predlohe. Sorry Deadpool, ale tvoje prvoplánové postmoderné hefty, najmä po druhýkrát, mi pripadajú o triedu horšie a vykalkulovanejšie ako aj tie slabšie v Paralelných svetoch. Ak sa teda neviem rozhodnúť, ktorému Spajdímu udeľujem zlatú miléniovú medailu, tak za originalitu, inteligenciu podania, scenár a sympatie ju získava tento. Respektíve všetci títo borci. 90% a so smútkom v srdci dole zaokrúhľujem najmä kvôli menej prehľadnému a preplácanému finále.(6.12.2018)

 • darkrobyk
  *****

  Psychadelická jízda je poctou jak klasické animaci, tedy původním příběhům, tak nejnovějším kouzlům počítačových grafiků. Miles musí urazit dlouhou pouť v krátkém čase, aby dokázal plně využít získané schopnosti. Kingpin je protivník, kterého není radno podceňovat! Možným problémem zejména v našich končinách je nejasné vyhranění, komu je snímek určen. Pro malé diváky určitě není, dospělé, pokud nejsou zrovna fanoušky Spiedyho a comicsů, nemusí bavit. Snad i proto nebyla návštěvnost v kině nijak velká, ba byla přímo mizerná. Škoda, že mnozí milovníci hraných filmů nedorazili, třeba by byli příjemně překvapeni.(15.12.2018)

 • - Nicolas Cage si už předtím zahrál komiksovou postavu z vydavatelství Marvel. Zahrál si Ghost Ridera (2007). (tyzmrde)

 • - Peni Parker pochází z alternativní dimenze Earth-14512 a využívá takzváný SP//dr Suit, který podědila po svém zesnulém otci, co zemřel při pilotování tohoto obleku. Peni tehdy bylo devět a později se dozvěděla, že jen ona může tento oblek řídit a nechala se kousnout radioaktivnm pavoukem kvůli ovládání SP//dr Suit. Tento oblek byl vyroben v Oscorpu. (3T)

 • - Paralelní vesmír, ze kterého je Peter B. Parker, je vesmír, který se už na filmová plátna dostal. Jedná se o vesmír Earth-616, podle kterého byly natočeny filmy The Amazing Spider-Man. (UncleMorty)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace