poster

Peppermint: Anděl pomsty

 • USA

  Peppermint

 • Austrálie

  Peppermint

 • Kanada

  Peppermint

Akční / Drama / Thriller

USA, 2018, 102 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • EvilPhoEniX
  ***

  Nejslabší Morelův film až je s podivem, že po tří leté pauze přišel s naprosto tuctovým béčkem, které jakoby vypadlo z 90. let. Jennifer Garner je naštěstí sexy a je celý film pěkně nasraná, takže sledovat jí 102 minut vůbec nebolí, po akční stránce však není moc oč stát a příběhově se jede dle zajeté šablony. Nenudil jsem se, ale to je na Morela málo. 60%(2.12.2018)

 • Bozvav
  ***

  I každý průměrný jouda ví, že není na světě nic horšího, než za a: špatně odmítnutá ženská a za b: ženská, které jste hrábli na rodinu, potažmo na dítě. To je jako sednout si holým zadkem do vosího hnízda a o tom je celý film. Nebo stručněji řečeno, jak Elektra ke svému povolání přišla. Akce dost a dost, děj slušně osýpal, jen to bylo takové nemastné, neslané. Nicméně koukalo se na to vcelku příjemně, takže za mne 65%.(8.1.2019)

 • majo0007
  ***

  Pre fanúšikov Punishera (poprava rodiny v lunaparku), Ctihodného občana (poprava sudcu), Death Sentence, The Brave One... Na selfjustice od Morela sa pekne pozerá, ale ako je u neho už zvykom, film nemá jedinú sexi scénu, čo u vyšportovanej Garnerky trochu zamrzí, kompenzuje to eR-kový rating so scénami ala John Wick. Film robený na zákazku vášho rodinne založeného pudu.(15.9.2018)

 • Kingjiri
  ***

  Příběh je naprostá žánrová klasika bez jakýhokoliv překvapivýho momentu (aspoň trochu originální závěr se přímo nabízel, bohužel se ale sklouzlo do klišoidních vod). Ale díky Morelovi na režisérský sesli a Jennifer Garner v hlavní roli jde přece jenom o záživnější revenge movie. První osoba se stará o solidní filmařinu a velice koukatelnou drsnější akci, druhá zase udrží diváckou pozornost v neakčních scénách (aspoň teda mužský publikum:)). Docela fajn mi přišel i záporák až bych pro něj uvítal víc prostoru. S propracovanějšim příběhem bych asi se čtvrtou hvězdou moc neváhal.(23.11.2018)

 • verbal
  *

  I zkušený rutinér Péťa Morel prostě nenadělá nic, pokud dostane do rukou smradlavou řídkou hnědou hmotu, urputně vytlačenou někým s dokonalým smyslem pro patlání zbytečných nudných omletých klišovitých kokotin bez jakékoliv invence. Ta mu pak prostě mlaskavě proteče mezi prsty, ať se snaží sebevíc, a výsledným produktem jsou přiblblé trampoty podrážděné dojnice, co si takhle rovnou od plotny pomstychtivě odskočí na intenzivní mindža kurz, načež s permanentním PMS za pomocí nově nabytého bojového umění krav trága a kompletního arzenálu gumových modelů divných pušek od Hasbra nudně a unyle do posledního animálního pokerovance vyhladí kolumbijský drogový kartel. Pak někdo to hovno rozmíchá s mátovou drtí, dá tomu nálepku „Od tvůrců Tejkn“, a on se vždycky najde nějaký ten debil, co se na to podívá v naději, že zase jednou konečně kvalitativně půjde o skvělé a nepřekonatelné první nasazení taťky Nýsna. Nešlo. Je to přesně na úrovni Taťka Nýsn 2: Zmrtvýchsraní a Taťka Nýsn 3: Vraťseužkurvadohrobu. Možná dokonce i horší.(25.10.2018)

 • - Spoiler: Riley (Jennifer Garner) vo filme zabije 43 ľudí (vrátane piatich mimo obrazovky). (Astonko)

 • - Zbraně použité ve filmu byly pistole Glock 19, Colt 1911 a revolver S&W.38. Dále útočná puška M4, AK 47, MP 5, UZI, MAC 10 a brokovnice UTAS. (K98)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace