Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Rohy212
  *

  Hanzlík na bílém koni zachraňuje smutné ženy nad hrobem (čti ani ne 50letou babičku Antalovou), cituje básně a z veterána mu jdou bubliny (není eufemismus). Šťastné manželství neexistuje, ale radši se utrápit, než se nechat rozvést. Hvězdička za scénu, kde podnapilý (a často i polonahý) lid jede na kolotoči, hasiči na ně stříkají vodu a z repráků duní Když se u nás chlapi poperou, což by lépe nezrežíroval ani Gaspar Noé.(14.2.2019)

 • Redyx1
  odpad!

  Sorry,ale i když mám J.Hanzlíka strašně rád a je to opravdu super herec,tak tento film se moc nepovedl.Už jen výběr hlavní herečky je špatný a dodnes se tato herečka nesnažila naučit cesky a působí ta její řeč komicky,stejně jako nesmysl že hraje matku L.Vondráčkové kterou by musela mít v 8 letech...a rozhodně Vondráčková nevypadá že už ji nebylo 35...(16.2.2019)

 • Hirogen
  *

  Takže si to shrneme: Hanzlíka už nikdo před kameru nechce, tak si napsal scénář sám. Protože už je senilní, tak nedokázal vymyslet jedinou scénu z vlastní hlavy a vykradl scénky z českých filmů za posledních 60 let. Protože mu tu slátaninu nechtěl nikdo natočit, domluvil se s kamarádem Adamcem, který neumí točit a vytvořit jakoukoli atmosféru, a který tam dotáhl celou sestavu z Pojišťovny Štěstí. Vzniklo tohle. 1* jenom za to, že se Antalová nevyspala s Hanzlíkem a s Barešem dali rodinu zpět dohromady. Jejda, nevyzradil jsem poentu? Nevyzradil, žádná tam ani není. Jinak Babovřesky považuji za úplnou kravinu, ale proti tomuhle si zaslouží Oscara.(16.2.2019)

 • Enšpígl
  ***

  Jaromíra Hanzlíka mám hodně rád, takže na jeho scénaristický debut jsem byl zvědav a na jeho herecký výskyt na plátně jsem se těšil. No a dopadlo to půl na půl. Začnu tím horším ať to mám zkrku, protože mě to nikdy není příjemný. Byl to opravdu scénaristicky debut a některé věci neměli hlavu ani patu. Vůbec jsem nepochopil jaký vztah měl Hanzlík směrem k dělníkům, celá scéna s Etzlerem byla pro mě jedno velký WTF. Celý to od začátku bylo hrozně na náhodu, postavy mě přišly moc šablonovitý až nevěrohodný. Bylo tam nutný začlenit dceru Luci Vondráčkovou ? Měla jít pryč, nic to příběhu nedávalo a hlavně to ubíralo na atmosféře. Čímž se dostávám k tomu hezkýmu, film působí pozitivně a když jsou Anna a Artur spolu, rozumíš jim proč, chápeš je, přeješ jim, Krásný exteriéry steřdních čech dávaj filmu touhu pro výletě, po létě, po pivu, po tom cítit se šťastně což bych přál hlavně českým filmovým kritikům. Já to nechám za tři hvězdy, můj tip, že střední a starší gerenace tento film ocení ještě lépe než já a u kritiků je to jasný předem.(14.2.2019)

 • Fary
  ***

  Má to své kouzlo, ale člověk se neubrání tomu, srovnávat to s Létem s kovbojem (už jenom tím, že je tam taky nedoceněná holka a idol, který ji vytrhne z běžného života). Film jako takový je fajn a tak jak Hanzlík s Adamcem chtěli "zahřeje na duši", ale nějak mu něco chybí k tomu, aby zaujal a zůstal v paměti. Působí to spíš v některých místech trochu jako Troškovy Babovřesky.(14.2.2019)

 • - Scenárista filmu Jaromír Hanzlík (Artur) původně o obsazení měl jinou představu, ale musel přistoupit na mladší herce Alenu Antalovou (Anna) a Igora Bareše. Ti ho nakonec podle jeho názoru přehráli a herecky upozadili, nicméně jejich obsazení nelitoval. (JoranProvenzano)

 • - Jiří Menzel byl zvažován ne režisérský post, ale ze zdravotních důvodú z toho sešlo. (Bioscop)

 • - Natáčelo se 18 dní v obci Zduchovice u Kamýku nad Vltavou. [Zdroj: iDnes.cz] (rakovnik)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace