poster

Ženy v běhu

 • Slovensko

  Ženy v behu

Komedie

Česko, 2019, 93 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • T2
  ****

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $2,996,000▐ Veľmi milé pohodové prekvapenie. Konečne sa točia aj v našich končinách účelové, podarené filmy, ktoré majú čosi do seba. Dej upúta už od úvodu, zbytočne trápnym scénam sa tu našťastie vyhýbame veľkým oblúkom. Samozrejme občas príde aj nejaké to klišé, hlavne v druhej polovici filmu pri kryštalizácii vzťahov, tam to troška kazí, brzdí (ináč by som išiel ešte vyššie z hodnotením) ale ináč excelentne úderná romantická komédia. Herci v pohode, skoro by som povedal, že taká česká Láska nebeská. /videl v kine: 80%/(13.2.2019)

 • Rehooo
  *****

  K filmu jsem přistupoval s opatrností. Další česká komedie. To nevěstí nic extra slušného. Nicméně je to o běhání a trailer nevypadá zle, tak to teda zkusím. A dobře jsem udělal. Jedna parádní scéna za druhou, děj hezky ubíhá, líbivý hudební doprovod, hlavní hrdinové mají co nabídnout pomocí více dějových linek a každý si tak přijde na své. Pravda, je to zaměřeno na český mainstream a šlo to poznat i z osazenstva kina. Nicméně pokud chcete vidět kvalitní komedii a ještě k tomu českou. Tak s touhle neuděláte chybu. Jen pozor, ať vás nedonutí vstát z křesla a nezačnete běhat taky :-)(2.2.2019)

 • filmoid
  ***

  Veselé, milé, neškodné... ani na vteřinu to nevtáhne do vlastního filmového časoprostoru, možná proto, že film je vlastně jen zkomprimovaným sitcomem a herci své party taky tak pojímají. Odehrát ve filmu obehraný kolovrátek "Když nemůžeš, přidej víc..." (celý!) + zařadit citožďímačku jménem Rozárka (ano, děvčátko bez maminky, uíííí) film kloní k šestákové romanci. Nicméně, budiž, občas je potřeba se zasmát a provětrat trenky...(2.2.2019)

 • TominoLa
  ****

  Měl jsem možnost tuhle komedii vidět už koncem listopadu. Pokud mám být upřímný tak od jména Horský jsem toho moc neočekával. Rozhodně jeho režisérký debut příjemně překvapil a dopadl lépe než jeho scénáře. Herecké obsazení je fajn. Takhle dobře jsem se bavil naposled u Teorie tygra. Myslím si, že to není film jen pro ženy, ale pro všechny co chtějí vypnout a jen se bavit. Jako vždy vévodí Ondra Vetchý. 8/10(25.1.2019)

 • marhoul
  ****

  Ne, mně se opravdu nemusí vařit mozkové závity imrvere. Nemusím při svých četných návštěvách bijáku mít vše ultraartové, totálně dekadentní nebo nervy drásající. Mívám chutě i na příjemnou veselou komedii, hezky obsazenou, hezky zahranou, s uvěřitelným příběhem (ano, jsou takové ženy, ano, jsou takoví muži- tak proto se tomu také tolik lidí zasměje, že ano... Člověk nemusí být zářně inteligentní, aby věděl, že ze života to vcelku je. Naštěstí ne z mého, ale taky jsem už zažila kde co. :) ) , takže pokud se něco vkusného povede, dokážu to ocenit. Jediné, co kritizuji je kamera. Na záběry podivného úhlu, bez smysluplné kompozice, tedy například bez hlav si nepotrpím. Zde jich bylo mnoho. Pozitiva: humor mě nikterak nepohoršoval a vyprošuji si podezírání, že jsem fanynka Babovřesek nebo ušmudlaná, stárnoucí nešťastnice poskakující mezi plotnou, sámoškou a obsahem tv nova, která najde psychickou berlu v jakékoli primitivní zábavě. Nikoli. Vkus i mozkovna jsou v cajchu. Zatím. Všem sympatickým dámám na plátně to velmi slušelo a zahrály totálně příjemně, Vladimírek se stává mým oblíbeným, Ondra Vetchý, to je klenot a Martin Hofmann ten letos jede bomby. :) Malá holčička je šikulka, líbil se mi její herecký "výkon" ;) , kluci byli taky fajn. Pokud dá někdo tomuto filmu odpad, doporučuji mu shlédnout The Perfect Kiss nebo Ten, kdo tě miloval. Až po té mě bude zajímat, jestli mu ušlechtilé kritické svědomí dovolí a nahází tyto snímky do stejného pytle. Kdepak, peklo vypadá jinak! Tohle je na poctivé tři, ode mě za čtyři.(1.2.2019)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace